Přijímací zkoušky na školní rok 2020/2021

Hudební obor:

pátek 5. 6. 2020 13:00 - 17:00 hod. (sál školy č.3)

Výtvarný obor:

úterý 2. 6. 2020 od 14.00 do 15.00 hod. a od 15.30 do 16.30 hod. (učebna č. 5.)

Další informace:

- v případě zájmu si můžete domluvit telefonicky u paní Ivy Mocharové (mob. 702 181 633) přibližný čas zkoušky (hudební obor)

- výsledky přijímacích zkoušek oznámí zúčastněným ředitelka školy Mgr. Ivana Šotkovská doporučeně písemnou formou nejpozději do 28. června 2019.

- vzhledem k velkému zájmu uchazečů o studium v hudebním i výtvarném oboru již škola nebude přijímat dodatečné žádosti o studium!!!
- případné další dotazy a informace je možné získat osobně či telefonicky: 702 181 633

HUDEBNÍ OBOR:

STUDIJNÍ ZAMĚŘENÍ - HRA NA:

• klavír
  • varhany
  • keyboard (elektronické klávesové nástroje)
  • akordeon
  • zobcovou flétnu (sopránovou, altovou, tenorovou, basovou)
  • příčnou flétnu
  • klarinet
  • trubku
  • lesní roh
  • trombon
  • baskřídlovku
  • tubu
  • kytaru
  • elektrickou kytaru
  • basovou kytaru
  • sborový zpěv

VÝTVARNÝ OBOR:

Výtvarný obor je zaměřen na celkový rozvoj osobnosti žáka ve všech hlavních výtvarných disciplínách. Umožňuje žákům se umělecky vyjádřit prostřednictvím výtvarných technik a vzájemně komunikovat soustavným vzděláváním, aktivní poučenou vlastní tvorbou, osvojením si základních teoretických znalostí a poznáváním výtvarné kultury.

Dále viz rubrika "Výtvarný obor".