Informace k zahájení školního roku 2021/2022

Vážení rodiče,

ve středu 1. září 2021 bude od 13.hodin probíhat domluva rozvrhu s jednotlivými pedagogy. V tento den bude umožněn vstup zákonného zástupce do jednotlivých tříd. Dbejte prosím na dodržování všech platných hygienických nařízeních, jako jsou - zakrytí nosu a úst respirátorem, dezinfekce rukou, rozestupy. Po domluvě rozvrhu prosím co nejdříve opouštějte budovu.

Osoby s příznaky infekční choroby mají do školy vstup zakázán!

Informace týkající se provozu školy od 2. září 2021:

• do školy má povolený vstup pouze zdravý žák
  • testování žáků na přítomnost viru SARS-CoV-2 se v ZUŠ dělat NEBUDE
  • žáci jsou povinni v budově školy mít zakryté dýchací cesty zdravotnickou rouškou. Sundat si ji mohou pouze ve třídě.
  • po příchodu do budovy je nutné si vydezinfikovat ruce
  • prosíme vás, aby žáci přicházeli přesně na čas výuky a po jejím ukončení se v budově školy zdržovali po nezbytnou dobu
  • v případě, že se žák nemůže osobně účastnit prezenční výuky, rodiče žáka omluví a nepřítomnost žáka bude vedena jako omluvená absence
  • pro cizí osoby, včetně zákonných zástupců, je vstup do budovy školy umožněn jen ve vyjímečných případech, po předchozí dohodě se zaměstnancem školy a pouze s rouškou.

Děkujeme všem za dodržování těchto pravidel.

ZUŠ Moravské Budějovice

28.09.2021

Svatováclavský koncert

Slavnostní koncert k 10.výročí založení orchestru (J)Elita band. Jako host vystoupí Jazzový kvartet pod vedením Antonína Vidláka.

27.11.2021

Adventní koncert

Tradiční 1. Adventní koncert v Kostele sv. Stanislava.

Detail ZUŠ JEMNICE

12.12.2021

3. Adventní koncert v Mor.Budějovicích

Tradiční koncert na 3. Adventní neděli v Kostele sv. Jiljí v Moravských Budějovicích.

14.12.2021

Koncert Josefa Vágnera

Tradiční Vánoční koncert Josefa Vágnera v MKS Beseda, kde si se zpěvákem zazpívá i náš pěvecký sbor Kapky.

17.12.2021

Vánoční koncert ZUŠ

Vánoční koncert ZUŠ Mor.Budějovice, spojený s výstavou děl žáků Výtvarného oboru. Koncert se uskuteční v MKS Beseda.