PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 2024/2025

Od 11.4.2024 můžete podávat přihlášky k přijímacím talentovým zkouškám na příští školní rok.

UPOZORNĚNÍ

Od 1.2.2024 zavádíme novinku v zabezpečení budovy školy.

Pro vstup do budovy budou žáci používat systém čipů.

Ostatním bude vstup do budovy umožněn pouze po zazvonění na zvonek vedle dveří.

Výuka v pondělí 27.11.2023

- v tento den na Základní umělecké škole v Moravských Budějovicích i na pobočce v Jemnici probíhá běžná výuka dle rozvrhu.

Upozornění

Od školního roku 2023/2024 dochází ke zvýšení úplaty za vzdělávání. Nezapomeňte si prosím navýšit limit u Vaší banky.

Děkujeme.

Bližší informace a ceník zde.

ROZVRH VÝTVARNÉHO OBORU VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

V letošním školním roce dochází ke změně v rozvrhu skupin Výtvarného oboru v Moravských Budějovicích.

Skupina A ( p.uč. Schlosserová ) - pondělí 14.45 - 17.10

Skupina B ( p.uč. Smolejová ) - úterý 13.30 - 15.55

Skupina C ( p.uč. Smolejová ) - středa 14.30 - 16.55

plakát

!!! MÁME VYBRÁNO !!!

VELICE DĚKUJEME NADACI A VŠEM DÁRCŮM ZA PŘÍSPĚVKY.

POMOHLI JSTE DOBRÉ VĚCI. NAŠI ŽÁCI SE UŽ NA NOVÝ NÁSTROJ VELICE TĚŠÍ.

Vážení rodiče,

rádi bychom vám touto cestou představili 2. ročník projektu „Darujeme kroužky dětem“. Projekt pomáhá českým i ukrajinským rodinám v tíživé finanční situaci s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí. V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za kroužky a další aktivity ve volném čase ve školním roce 2023/2024, tedy i na úhradu nákladů ve vašich ZUŠ. Projekt je zaměřen na podporu rodin v ČR, které pobírají “přídavek na dít씓příspěvek na péči” či “odměnu pěstouna/ příp. příspěvek při pěstounské péči”. Další skupinou, pro kterou je projekt určen jsou ukrajinské rodiny, pobývající v ČR na základě víza strpění, nebo víza dočasné ochrany.

Celý systém funguje tak, že rodič požádá o přidělení příspěvku doložením potřebných dokumentů a následně po schválení vybere organizaci, které budou peníze převedeny (například vaší ZUŠ). Vy následně obdržíte peníze ve formě daru, který je vázán na aktivity daného dítěte. Prostředky pak lze použít na zaplacení účastnického poplatku za dítě, členských příspěvků, nebo potřebného materiálu. Z peněz je tedy možné platit náklady na účast na hodinách v ZUŠ, dále půjčovné za hudební nástroje, soustředění, výjezdy na koncerty apod. Online systém neslouží jako rezervační systém pro účast ve vašich kroužcích, používá se pouze pro převody peněz od ČRDM.

Bližší informace naleznete na webu projektu www.darujemekrouzky.cz

plakát

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - Hra na klavír

Ústřední kolo soutěže se bude konat v ZUŠ Tausigova Praha.

Prvomájové setkání u altánku

hudebně poetické vystoupení doplněné o krátkou historii zámeckého parku a altánku

Detail ZUŠ JEMNICE

Krajské kolo soutěže ZUŠ - Výtvarný obor

Krajské kolo soutěže proběhne v ZUŠ Žďár nad Sázavou

Detail ZUŠ MB

Absolventský koncert MB I.

Koncert absolventů hudebního oboru ZUŠ. Koná se v koncertním sále školy.

Detail ZUŠ MB

Klavírní koncertík žáků ze třídy p.uč. Ukašíkové

Vystoupení žáků z hudební třídy p.uč. Hany Ukašíkové. Koná se v koncertním sále školy v Jemnici.

Detail ZUŠ JEMNICE

Absolventský koncert MB II.

Koncert absolventů hudebního oboru ZUŠ. Koná se v koncertním sále školy.

Den otevřených dveří

Přijďte si prohlédnout prostory naší školy v Moravských Budějovicích a nakouknout pod pokličku průběhu výuky.