Informace k zahájení školního roku 2020/2021

Od pondělí 7.9. probíhá všechna výuka dle rozvrhu.

Pro cizí osoby, včetně zákonných zástupců, je vstup do budovy školy umožněn jen ve vyjímečných případech, po předchozí dohodě se zaměstnancem školy a pouze s rouškou.

Od čtvrtka 10.9.2020 žáci a zaměstnanci školy roušku mít musí pouze ve společných prostorách (chodba, toalety). Ve třídách tato povinnost není, záleží na domluvě s vyučujícím. Po vstupu do budovy si musí všichni vydezinfikovat ruce.

Osoby s příznaky infekční choroby mají do školy vstup zakázán!

Videoupoutávka Přijímací zkoušky Moravské Budějovice

Videoupoutávka Přijímací zkoušky Jemnice

Plánované akce v Moravských Budějovicích a v Jemnici v rámci ZUŠ OPEN 2020 se bohužel NEUSKUTEČNÍ.

Těšíme se s vámi na viděnou v příštím ročníku.

Podívejte se na skvělé práce žáků Výtvarného oboru ve fotogalerii - žáci v M.B., žáci v Jemnici.

Dubnové akce, kterých jsme se měli účastnit - Setkání rodáků v ČastohosticíchSlavnostní koncert v Kdousově, jsou ZRUŠENÉ.

Bohužel vás musíme informovat, že soutěže ZUŠ jsou kvůli současné situaci v ČR k 12.3.2020 ukončeny. Krajské kolo v Jihlavě, kde nás měla reprezentovat Helena Šťávová se tedy konat nebude.

Děkujeme.

26.09.2020

Koncert Helena Vondráčková

Spojené pěvecké sbory Kapky a Eliška se představí na koncertě Heleny Vondráčkové v rámci její Tour Vzhůru k výškám.

Detail ZUŠ MB

26.09.2020