Navigace

Obsah

Úspěchy školy a našich žáků

 

Žáci naší školy vykonali v lednu 2019 úspěšně přijímací zkoušky na konzervatoře a umělecké školy. Byli přijati ke studiu:

 

  • Eliška Bočková - hra na trombon - Konzervatoř Brno 
  • Elena Průšová (pobočka Jemnice) - hra na klavír - Konzervatoř Č. Budějovice
  • Dan Šotkovský - hra na trubku - Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž 
  • Adéla Dařbujanová - výtvarný obor - Střední uměleckoprůmyslová škola Turnov 

 

Gratulujeme!

 

Ve školním roce 2017/2018 úspěšně vykonaly přijímací zkoušky na konzervatoře tři žákyně a byly přijaty ke studiu:

  • Terezie Beránková - hra na varhany - Konzervatoř Brno 
  • Lenka Doležalová - hra na klavír- Konzervatoř České Budějovice
  • Adéla Sovková - hra na lesní roh - Konzervatoř Brno  

 

Gratulujeme!

 

SOUTĚŽE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR vyhlásilo pro školní rok 2017/2018 soutěže a soutěžní přehlídky žáků základních uměleckých škol České republiky v hudebním oboru. Naše škola se zúčastnila soutěže v sólovém zpěvu a ve hře na dechové nástroje. Zde jsou výsledky našich žáků: 

 

Soutěž v sólovém zpěvu

Školní kolo

0. kategorie: Kubová Kristýna - 1. místo s postupem do okresního kola

                       Dvořák Daniel - 1. místo s postupem do okresního kola 

                       Orság Jan - 1. místo s postupem do okresního kola 

                       Novotná Bára - 1. místo 

II. kategorie: Szabó Petr - 2. místo 

III. kategorie: Kravcová Zuzana - 1. místo s postupem do okresního kola 

V. kategorie: Kubová Anna - 1. místo 

VIII. kategorie: Navrátilová Lenka - 1. místo 

IX. kategorie: Chalupová Veronika - 1. místo 

 

Okresní kolo

0. kategorie: Kubová Kristýna - 1. místo s postupem do krajského kola

                       Orság Jan - 1. místo

                       Dvořák Daniel - 2. místo 

III. kategorie: Kravcová Zuzana - 1. místo

 

Krajské kolo

0. kategorie: Kubová Kristýna - 2. místo

 

Soutěž ve hře na dechové nástroje 

Školní kolo

Hra na zobcovou flétnu:

III. kategorie: Prknová Petra - 1. místo s postupem do okresního kola 

                        Binderová Lucie - 1. místo s postupem do okresního kola 

                        Polická Valerie - 1. místo s postupem do okresního kola 

                        Šťávová Markéta - 1. místo s postupem do okresního kola 

IV. kategorie: Tobolková Tereza - 1. místo s postupem do okresního kola 

                        Tejralová Tereza - 1. místo s postupem do okresního kola 

VIII. kategorie: Kouřil Jan - 2. místo

 

Hra na trubku: 

VI. kategorie: Stehlíková Leontýna - 1. místo s postupem do okresního kola

VII. kategorie: Karásková Anežka - 1. místo s postupem do okresního kola 

 

Hra na lesní roh:

V. kategorie: Kolář Josef - 1. místo s postupem do okresního kola 

VIII. kategorie: Sovková Adéla - 1. místo s postupem do okresního kola

 

Hra na trombon: 

VII. katehgorie: Bočková Eliška - 1. místo s postupem do okresního kola 

 

Hra na saxofon: 

VIII. kategorie: Hosnedlová Barbora - 1. místo s postupem do okresního kola 

                           Košák Vladimír - 1. místo s postupem do okresního kola 

 

Okresní kolo

Hra na zobcovou flétnu:

III. kategorie: Prknová Petra - 1. místo s postupem do krajského kola Petra Prknová - diplom z okresního kola

                        Binderová Lucie - 1. místo Lucie Binderová - diplom z okresního kola

                        Šťávová Markéta - 1. místo Markéta Šťávová - Diplom z okresního kola

                        Polická Valerie - 2. místo Valerie Polická - diplom z okresního kola

IV. kategorie: Tobolková Tereza - 2. místo Tereza Tobolková - diplom z okresního kola

                        Tejralová Tereza - 2. místo Tereza Tejralová - diplom z okresního kola

Hra na trubku: 

VI. kategorie: Stehlíková Leontýna - 1. místo s postupem do krajského kola Leontýna Stehlíková - diplom z okresního kola

VII. kategorie: Karásková Anežka - 1. místo 

Hra na lesní roh:

V. kategorie: Kolář Josef - 1. místo 

VIII. kategorie: Sovková Adéla - 1. místo s postupem do krajského kola Adéla Sovková - diplom z okresního kola

Hra na trombon: 

VII. katehgorie: Bočková Eliška - 1. místo s postupem do krajského kola Eliška Bočková - diplom z okresního kola

Hra na saxofon: 

VIII. kategorie: Hosnedlová Barbora - odstoupila ze soutěže

                           Košák Vladimír - odstoupil ze soutěže

 

Krajské kolo: 

Hra na zobcovou flétnu:

III. kategorie: Prknová Petra - 1. místoPetra Prknová - diplom z krajského kola

 

Hra na trubku: 

VI. kategorie: Stehlíková Leontýna - 2. místo Leontýna Stehlíková - diplom z krajského kola

 

Hra na lesní roh:

VIII. kategorie: Sovková Adéla - 2. místo Adéla Sovková - diplom z krajského kola

 

Hra na trombon: 

VII. katehgorie: Bočková Eliška - 2. místo Eliška Bočková - diplom z krajského kola

 

Gratulujeme a děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy, jejich učitelům za přípravu žáků na soutěž!

 

Dne 10. 2. 2015 byla naše škola ohodnocena certifikátem, který uděluje Centrum výzkumu názorů klientů s. r. o., jako "Důvěryhodná firma 2015" za žádné negativní ohlasy, etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů a obchodních partnerů.

Důvěryhodná firma

Na stránce se z důvodu jejich úpravy pracuje!!!