LOGO

Základní umělecká škola Moravské Budějovice se zapojila a byla vybrána z dalších 40 ZUŠek do projektu Piana do škol, kterou organizuje Nadace Karel Komárek Family Foundation.

Princip celého projektu je takový, že naše škola musí získat polovinu ceny nástroje v rámci veřejné sbírky. V případě pianina Petrof je to 124 500 Kč. Každou korunu, kterou dárce věnuje na sbírku, nadace okamžitě násobí přímo na webu pianadoskol.cz.

!!! MÁME VYBRÁNO !!!

VELICE DĚKUJEME NADACI A VŠEM DÁRCŮM ZA PŘÍSPĚVKY.

Nový nástroj už je na svém místě.

fotofotofotofoto

Proč přispět právě nám?

Od založení školy uplynulo téměř 100 let, během kterých se škola neustále rozvíjí. Za tu dobu jsme zvýšili kapacitu žáků a rozšířili studijní zaměření. Jdeme s dobou a využíváme ve výuce nové trendy a technologie. Jediný a velký handicap, který nás trápí a brzdí v rozvoji, je stáří našich klavírů a pianin. Většina je starší 60ti let. I přes pravidelnou údržbu a péči nejsou v dobrém stavu. Klavír je při výuce nenahraditelný. Využíváme jej jako sólový nástroj, slouží také ale jako doprovod pěveckému, dechovému i smyčcovému oddělení. Abychom udrželi a dále zlepšovali kvalitu výuky, potřebujeme začít s jejich obměnou. Prosím, pomozte nám s tím, ať děláme naší škole stále dobré jméno ve městě i jeho okolí.

plakát